+90 212 485 65 08
+90 544 220 41 11
info@argehidrolik.com

Gaz Booster İmalatı

Arge Hidrolik’ te; Hidrojen veya benzeri gazlar için 2400 Bar’ a kadar işletme basıncı oluşturan Basınç Yükseltici Üniteler

Arge Hidrolik; Standart Hidrolik Güç Üniteleri, önceden tasarlanmış ve kullanıcı dostu Sıvı Pompası sistemleri arayan müşteriler için bir çözüm sunar.

 Arge Hidrolik’ te; Standart Ürünler

          Temel ürünü Sıvı Pompa ve Gaz Booster modellerini içeren kapsamlı bir “Tak ve Çalıştır” Standart Sistem yelpazesi tasarlar ve üretir.

           Bu standart sistemler, Sıvı Pompalarının ve Gaz Arttırıcıların çalıştığı hız ve basınçların yanı sıra uygun bir şekilde yerleştirilmiş giriş / çıkış bağlantılarını yönetmek için gereken tüm kontrolleri ve enstrümanları içerir.

Booster istasyonları, her türlü test, gaz geri kazanımı veya yüksek basınç gerektiren diğer çalışmalar için kullanılabilir.

           Taşınabilirliğin gerekli olduğu basit çoklu kullanım uygulamaları için idealdir. Çok sayıda araç üstü donanım seçeneği mevcuttur. Sisteme dâhil olan Sıvı Pompası ve Doğalgaz Arttırıcısı tarafından istenenlere uygun malzeme seçenekleri yaygın olarak verilmektedir. Atex sertifikası, çalışma ortamının belirlediği yerlerde de mevcuttur.

AzerbaijaniEnglishRussianSerbianTurkish