+90 212 485 65 08
+90 544 220 41 11
info@argehidrolik.com

HİDROLİK MALZEMELER

HİDROLİK MALZEME ÇEŞİTLERİ

Sizin için Profeyönel Ekibimiz

4444

Hidrolik Güç Üniteleri

Motor, Pompa, valf ve elektronik kart içeren; Arge Hidrolik uzmanlığı ile müşteri ihtiyaçlarına göre tasarlanan Arge Hidrolik Güç üniteleri, uygulamadan bağımsız olarak her zaman çalışmaya hazırdır.

Ürünlerimizi Keşfedin

Hidrolik Filtre

Ürün gamımızda ki filtrelerimiz ile Emiş, Basınç, Dönüş uygulamalarında, hidrolik sistemlerin ihtiyacı olan kirlilik düzeylerine erişmede etkili çözümler sunmaktayız.  

     Teknik ekiplerimiz, müşteriler ile yakın temas halinde olarak, onlara eşsiz çözümler sunmak için çalışmaktayız. 

     Filtrelerimizin performansı, güçlü laboratuvarlarımızda, son ISO teknik gereksinimlerine göre test edip onaylanmaktadır.

Ürünlerimizi Keşfedin


fr
2223

Hidrolik Akü

EPE bir ISO-9001: 2015, ISO-14001: 2015 ve ISO-45001: 2018, akredite şirket, Dünya standartlarında Hidro-Pnömatik Akümülatörler (Balonlu, Diyaframlı ve Pistonlu tiplerinde), Hidrolik ve Proses Filtreleri ve Filtre Elemanları üretmektedir. hemen hemen her büyük şirkete geniş bir Sektör yelpazesinde tedarik edilmektedir.

Ürünlerimizi Keşfedin
125

Dünya çapında iş gücünü bilgisayarınızdan yönetmek istiyorsanız  EATON POWERSOURCE linkine tıklayarak istediğiniz markanın VICKERS marka muadilini bulabilirsiniz.

444

Hidrolik 

Endüstriyel uygulamalarda dayanıklı ve güvenilir performanslar sunan Arge Hidrolik, Endüstriyel valf ve sistemler ile zorlu çalışma koşullarında sürekli güvenilir performans sağlamıştır.

Hidrolik Yön Valfi

Yön Denetim Valfleri

Arge Hidrolik; piyasada ki en kapsamlı hidrolik pompa çeşitleri ile hem endüstriyel hem de mobil sistemler için eşsiz işlevsellik ve dayanıklılık sunar.

psp
Hidrolik Pompalar

Endüstriyel uygulamalarda dayanıklı ve güvenilir performanslar sunan Arge Hidrolik; Endüstriyel valf ve sistemler ile zorlu çalışma koşullarında sürekli güvenilir performans sağlamıştır.

RepImage_DGMX23PPBWS40_R (220x220_96dpi)

Modüler Valfler

Arge Hidrolik firmasının satıığı tüm hidro motor serileri, en zorlu koşullar ve ortamlarda kanıtlamış güvenilirlik ve performansa sahiptir. Pistonlu - Dişli - Paletli motorlar sayesinde Düşük hız, Yüksek Torktan, Yüksek Hız ve Yüksek Güç gereksinimlerine kadar çok çeşitli uygulamalar için uygundur.

Hidro Motor

Hidro Motor Çeşitleri

AzerbaijaniEnglishRussianSerbianTurkish